שתפו עם חברים ברשתות החברתיות:

לא קשה להוציא ויזה להודו, אך כדאי לדעת מה בדיוק לעשות, כדי שהכל יתבצע ביתר קלות. הכניסה למדינה נעשית כיום באמצעות ויזה אלקטרונית, מה שמקל מאוד על כל הפרוצדורה לעומת המקובל בעבר. כעת נראה מה צריך לעשות, כמה זמן זה לוקח ועוד כמה דברים חשובים.

 

מהי הפרוצדורה

משנת 2014 את הבקשה לקבלת ויזה להודו מגישים אונליין. לא צריך לגשת לקונסוליה או לשגרירות, לא צריך לעמוד בתור, הכל נעשה בצורה ממוחשבת. את עלות הטיפול יש לשלם בכרטיס אשראי (אפשר גם בפייפל). הטיפול לוקח כמה ימים, בדרך כלל אתם מקבלים תשובה (אישור הויזה) בתוך עד 5 ימים. כדאי לציין שאם מגיעים להודו למטרה עסקית, יש להירשם לקבלת ויזה עסקית. גם כאן, התהליך דומה מאוד ונעשה אונליין וגם זמן הטיפול דומה. חשוב לציין שהויזה היא אישית. כל מי שנכנס למדינה צריך ויזה, גם אם מדובר בילדים שנוסעים עם ההורים.

 

איך מקבלים את הויזה

לא רק הרישום לקבלת הויזה נעשה אונליין. גם לצורך קבלת הויזה עצמה לא צריך להגיע לשגרירות. את הויזה מקבלים לאי מייל שהזנתם. כל מה שצריך לעשות זה להדפיס את הויזה ובצירוף הדרכון אפשר לעבור את הפרוצדורה של הכניסה להודו.

גם אם האימייל שמור, לאחר שמקבלים את הויזה במייל, צריך להדפיס את האישור. באישור צריכים להיות הנתונים כמו מספר בקשת הויזה, מספר הויזה, התוקף של הויזה. בזמן השהות בהודו, מומלץ בכל עת לשמור את הויזה ביחד עם הדרכון.

 

בתוך כמה זמן מקבלים את הויזה ומהו התוקף

את הויזה להודו מקבלים באי מייל בתוך 72 שעות מרגע התשלום, התוקף של הויזה להודו הינו לשנה. במהלך אותה שנה ניתן לשהות במצטבר במדינה עד 90 יום ברצף בכל ביקור. חשוב לדעת שלא ניתן להאריך את התוקף של ויזה קיימת. על פי נהלי ממשלת הודו, ניתן להגיש בקשה לויזה נוספת.

 

כמה עולה ויזה להודו ואיך אפשר לשלם פחות

ויזה להודו שמקבלים באופן אלקטרוני עולה לתייר הישראלי 82 דולר (נכון לשנת 2019). מחיר זה הינו עבור טיפול מהיר בקבלת ויזה, בתוך 72 שעות. עקרונית יש חברות שמסייעות להוציא את הויזה בלי שתצטרכו להתעסק עם האתר של השגרירות וגובות על השירות בין 100 ש”ח ל – 200 ש”ח, אך אם אתם בעניין תוכלו פשוט לעשות את זה לבד.

הינה קישור לאתר:

https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

 

שיהיה בהצלחה, תעשו חיים בהודו ואל תשכחו לבקר בסרי לנקה היפה ובפרט את בית חב”ד עם האנשים המקסימים בסרילנקה.

 

2 Thoughts to “ויזה להודו”

  1. תומר

    זה נכון שאפשר להוציא את הויזה להודו לבד אבל אני העדפתי להעזר בחברה שתעשה לי את העבודה מכיוון שהטופס של השגרירות נתקע לי מלא פעמים ולא הצלחתי לשלם.

    1. שירן צ'אושו

      אני יודעת שיש אנשים שמתקשים עם התהליך, גם לי לא היה פשוט אני העדפתי לעשות לבד כי היה לי מספיק זמן להתעסק עם זה.

רשום תגובה