שתפו עם חברים ברשתות החברתיות:
שירן צ'אושו
אני בסרי לנקה בימים יפים ושמחים

היי, קוראים לי שירן ולפני כשנה עשיתי את הטיול הגדול שלי במזרח, כפי שוודאי אתם מתארים לעצמכם זו הייתה חוויה מדהימה של פעם בחיים.

במסגרת הטיול עברתי בין מדינות רבות ויעדים רבים שהדהימו אותי אך את מירב הזמן ביליתי בהודו ובסרי לנקה שנשארתי בהן משיקולי הנאה ותקציב.

אחד המקומות שסייעו לי יותר מכול בסרי לנקה הוא בית חב”ד בקולומבו שם נפגשתי עם מטיילים יהודים שהגיעו גם הם לסרי לנקה כדי להרגיש בבית.

לפני כמה ימים נכנסתי לאתר הזה של חב”ד בסרי לנקה וראיתי שהאתר לא עולה, לכן החלטתי לקנות אותו וראשית לכתוב קצת מידע בנוגע לבית חב”ד והאנשים המקסימים והלבביים שם ובאותה הזדמנות לחלוק איתכם טיפים מהטיול שלי. (עדכון: בהמשך תמצאו קישור לאתר החדש של בית חב”ד בסרי לנקה).

 

מאז הטיול שלי לסרי לנקה אומנם עברה כשנה אך החוויות נשארו איתי כנראה לנצח.

האנשים הנחמדים, החופים היפים, האוירה של החופש והאפשרות להיות בסוף העולם ולהרגיש בבית הרבה בזכות בית חב”ד שנותן ליהודים להרגיש בבית בכל העולם.

 

אני מזמינה אתכם לשוטט בבלוג לקרוא על הויזות שתצטרכו להוציא מבעוד מועד.

 

למה אני עושה את זה? כי זה עושה לי טוב, ראשית זה מאפשר לי להפליג על כנפי הזכרונות ולחוות את המקומות מחדש ודבר שני, אני זוכרת כמה קשה היה לי למצוא מידע מועיל על סרי לנקה בעיקר שבניגוד להודו היא מדינה שיש עליה הרבה פחות מידע לכל הפחות בעברית. אז אם יש לי הזדמנות להנגיש לכם תוכן שיוכל לסייע לכם בטיול אז למה לא?

 

יצירת קשר איתי:

לכל שאלה אני מזמינה אתכם להשאיר לי בתגובות ומבטיחה להשיב תוך זמן סביר או לשלוח לאימייל shiranchausho@bezeqint.net.il.

אופציה נוספת היא להשתמש בתיבת הצור קשר הזמינה לכם בכל הדפים באתר פשוט תלחצו על התוית בצד ימין של המסך ותשאירו לי הודעה, אשמח לקרוא מה יש לכם להגיד ולהשיב לכם.

רפרנסים מומלצים:

מאז שהתחלתי לכתוב בבלוג גיליתי שהאתר של בית חב”ד שהיה בכתובת הזו עבר לכתובת חדשה ואני מצרפת כאן קישור כדי שתוכלו להתעדכן בכל מה שתרצו ישירות מהם:

http://chabadofsrilanka.com